A Vasvár Városi Sportegyesület U-11-es csapatának eredményei 2012. augusztusától kezdődően.

A 2002-2003-ban született gyerekek csapatát 2012. 08. 01-jétől vettem át. Nyolcan – Frigy Bence, Kaczor Bianka, Kántor György, Kovács Milán, Nagy Joakim, Németh Raul, Nyul Tibor és Smolczer Zoltán – kezdtük el a felkészülést a Bozsik-program rendezvényeire heti 2 edzéssel.

Időközben – Barta Lóránttal, Bódi Bálinttal, aki első mérkőzésén gólt lőtt és Ódor Péterrel – gyarapodott a létszám, úgyhogy szeptember hónap közepére, illetve a Bozsik-program október eleji kezdetére  11-en lettünk. Október közepétől ismét 1 fővel nőtt a létszám. Ekkor érkezett Pintér Tamás. Ő már játszott az abban az évben utolsó  Bozsik-program nádasdi rendezvényén, ahol a második mérkőzésen góllal mutatkozott be.

November közepétől csatlakozott hozzánk Soós Benedek, majd december elejétől Gotthárd Roland, aki először 2013. február 17-én játszott „éles” meccset egy, a Police Ola által szervezett zalaegerszegi kupán csapatunkban 8 évesen és ott a 3. mérkőzésen gólt ért el.

December közepétől elkezdte az edzéseket Rigó Roland, majd 2013. januárjától Balogh Bence és Keszthelyi Tibor is. Az újonnan érkezettek mindannyian le lettek igazolva a Vasvár VSE-hez.

2013. januárjától 17 fős létszámmal  dolgozunk.

OTP-MOL Bozsik program, Rum

A 2012. ősz Bozsik-program első rendezvényén, Rumban nem voltunk ott, mert hétfő délutánra írta ki a csoport koordinátor a lebonyolítást. Aznap a csapat több, mint fele erdei iskolában volt.

OTP-MOL Bozsik-program, Vasvár

A második rendezvény Vasváron volt, ahol 3 mérkőzésből mindhármat megnyertük, első helyen végeztünk. A 3 mérkőzésen 13 gólt rúgtunk és 3-t kaptunk. Az első mérkőzésünkön Vasvár VSE - Nádasd 7-1, gólszerzők: Nagy Joakim (3), Smolczer Zoltán (2), Frigy Bence és Bódi Bálint 1-1. A második mérkőzésen Vasvár VSE- Gutatöttös 3-0, gólszerzők: Nagy Joakim (2), Frigy Bence.  A harmadik mérkőzés: Vasvár VSE - Rum 3-2, gólszerzők: Németh Raul, Frigy Bence, Nagy Joakim.  A kupán az 1 x 20 perces mérkőzéseken tetszetős játékkal múltunk felül minden csapatot. A Rum elleni  3-2-es eredmény szoros mérkőzést sejtet, de 3-0 után csak 5 perccel a vége előtt szépítettek és az utolsó másodpercekben érték el 2. góljukat a Rumiak.

OTP-MOL Bozsik-program, Nádasd

A harmadik, nádasdi rendezvényen első mérkőzésünkön 2-2-t játszottunk Nádasddal, gólszerző: Frigy Bence és  Nagy Joakim. Aztán Nagy Joakim góljával 1-0-ra vertük Gutatöttöst, majd a harmadik meccsen Rum ellen vezetést szereztünk Pintér Tamás góljával, de a mérkőzés végére az ellenfél fordított, így a végeredmény 1-2 lett a Rum ellen. 3 mérkőzésből 1 győzelem, 1 döntetlen és 1 vereség lett a mérleg és a 2. helyet értük el.  A mérkőzéseken kevesebb önbizalommal játszottunk, mint előző alkalommal, ez rá is nyomta bélyegét mérkőzéseinkre. A támadásokat szépen felépítettük, de a befejezésnél megremegtek a lábak.

XXIX. Somogyi Kupa, Körmend

2012. december 8-án a Kaczor Bianka, Kovács Milán, Nyul Tibor, Németh Raul, Smolczer Zoltán, Nagy Joakim, Barta Lóránt, Bódi Bálint Kántor György és Pintér Tamás összeállítású csapatunk részt vett a XXIX. Somogyi Kupán, Körmenden. Az első mérkőzésen 2-0-ra vertük a későbbi torna-győztes Somogyit, majd 3-2-re a Csákánydoroszlót. Csoportelsőként a másik csoport második helyezettjével a körmendi Kék Sünikkel játszottunk, amikor is 3-0-ra alul maradtunk. Ebben közrejátszhatott az is, hogy az utolsó csoportmeccsünk után 5 perccel már kezdődött az elődöntő és az is, hogy egy kicsit megijedtünk az ellenféltől.

A 3. helyért folyó párbajban Szentgotthárd ellen 2-2-t játszottunk. A döntetlen utáni hetesekből 2-t berúgtunk és kapusunk Kaczor Bianka 2-t hárított.

A 6 csapat részvételével lebonyolított kupán egy meccset kivéve hatalmas győzni akarással, helyenként jól játszottunk. Védekezésünk határozott, kemény, erőszakos volt. A harmadik helyért folyó összecsapáson 1-0-ra és 2-1-re is mi vezettünk, az ellenfél „futott az eredmény után”. Az érem mellett örülhettünk annak is, hogy a torna legjobb kapusa Kaczor Bianka lett.

2012. 12. 08., Körmend, 3. helyezett csapat

A 2012-es ősz eredménye:

10 mérkőzés, 7 győzelem, 1 döntetlen, 2 vereség, 24 rúgott és 14 kapott gól.

2013. év

Ploice-Ola Bozsik-rendszerű Kupa, Zalaegerszeg

A 2013-as év első megmérettetése Zalaegerszegen, a Police Ola LSK által rendezett tornán volt 2013. 02. 18-án, ahol a Kaczor Bianka / Kántor György – Nagy Joakim, Smolczer Zoltán, Balogh Bence, Rigó Roland, Gotthárd Roland, Bódi Bálint összeállítással szerepeltünk. A csapat többi tagja betegség miatt nem játszhatott. Hat csapat vett részt a kupán. Érzésem szerint szándékosan az erősebb csoportba soroltak bennünket. Csoportunkban a Police Ola B és a Körmend FC volt az ellenfél. Első mérkőzésünket a Körmend ellen játszottunk, ahol tetszetős játékkal rengeteg helyzetet – legalább kétszer annyit, mint ellenfelünk – dolgoztunk ki, melyekből sajnos nem tudtunk egyet sem értékesíteni. Az ellenfél egy szerencsés találattal 1-0-ra nyerte a mérkőzést. A második összecsapáson a Police Ola „B” csapata ellen is irányítottuk a játékot, de ők szereztek vezetést. Ellenfelünk 5. percben lőtt gólja után félpercenként lőttünk kapura kidolgozott helyzetekből, de csak egyszer sikerült betalálnunk, így a mérkőzés 1-1 lett. A két rivális egymás ellen 0-0-s döntetlent ért el, így csoportunkban 3. helyen végeztünk, így az 5-6. helyért léptünk pályára ezután. A Söjtör ellen 2-0-s győzelmet arattunk. A mérkőzésen végig irányítottunk és sokkal nagyobb gólaránnyal is nyerhettünk volna. A 8 éves Gotthárd Roland meglőtte első gólját csapatunkban az 5. helyért folyó összecsapáson….

Gyurikának ez volt kapusként az első megmérettetése, Balogh Bence, Rigó Roland és  Gotthárd Roland először játszott „idegen” csapat ellen vasvári színekben. Mindegyikükön látszott az izgalom, de a mérkőzéseken igyekeztek tudásuk legjavát nyújtani.

2013. február 18., Zalaegerszeg

Vasvár VSE Kupa 2013

Összesen 20 csapat 180 játékosa versenyzett a Vasvár Városi Sportegyesület által 2013. február 23-24-én a (Kardos László Általános Iskola tornatermében ) Vasvár Városi Sportcsarnokban megrendezett kétnapos rendezvényen, melyet nagy érdeklődés kísért.

A szombat délutáni programon a 2002/2003-ban született gyermekek  mérték össze tudásukat. A meghívott 6 csapat két csoportban kezdte az erőpróbát, melyet követően következtek a helyosztók.

Sajnos a rendezvényen nélkülöznünk kellett betegség miatt Frigy Bencét, Nagy Joakimot, Nyul Tibort és Smolczer Zoltánt.

A mérkőzéseken csapatunk tetszetős, fegyelmezett játékot mutatott be.

Az első mérkőzésen 2-2-es döntetlent értünk el a korosztálynál idősebb játékosokat is szerepeltető Egyházasrádóc ellen.

A Rum elleni összecsapáson tudatosultak alapvető hibáink. Meg kell tanulni az „ívelgetős” foci ellenszerét. A Rumi csapatból Kiricsi Martin mindig a védőink mögött maradt, így őt a kapusuk és társai ívelésekkel indították, ami után gyakorlatilag 5 helyzetből 5 gólt rúgott.

Sajnálatunkra gólaránnyal lecsúsztunk az elődöntőről, így az 5-6. helyért mérkőzött a Rum Gutatöttös néven indított csapata ellen, melyen 4-0-ra diadalmaskodtunk.

A Vasvár VSE 2013-as teremtormáján a legjobb hazai játékosnak Németh Rault választották az eseményen részt vevő támogatók, rendezők.

2013. 02. 23., Vasvár, 5. helyezett csapat

Körmend FC Kupa 2013

2013 március 16-án a Körmend FC által a Rendészeti Szakközépiskola tornacsarnokában rendezett 4 csapatos teremtornán vettünk részt. A rendezvényen majdnem teljes csapattal vettünk részt, így tulajdonképpen megtudhattuk, hogy valójában csapatunk milyen felkészültségi szinten van.

Először a torna második mérkőzésén a Körmend FC ellen léptünk pályára. Mivel már az első félidő 12. percében 4-0-ra vezettünk, a kezdő csapat tagjai pihentek a második félidőben. A második félidőben pályán lévő, kevesebb rutinnal rendelkező játékosaink igyekeztek sokat passzolni, helyzeteket is dolgoztak ki, de azokból sajnos nem tudtak egyet sem értékesíteni. Viszont küzdeni tudásból jelesre vizsgáztak, hiszen gólt sem kaptak, így  a végeredmény 4-0 lett.

A mérkőzésünk lefújása után 3-4 perccel már újabb mérkőzést vívtunk, ezúttal a Szentgotthárd ellen. A mérkőzés első félidejének közepéig mi irányítottuk a játékot, helyzeteink is megvoltak, de valamennyit kihagytuk. Ezt követően a szentgotthárdi csapat „talált” egy gólt, ami után kb. 2 percen belül még egyet. Csapatunk tagjai elkedvetlenedtek, a gotthárdiak pedig fellelkesedtek, így játékban is fölénk nőttek és szinte tetszés szerint dolgozták ki helyzeteiket. Az első félidő 0-4 lett. A második félidő elején szép támadásokat vezettünk, de helyzeteink kimaradtak. Akkor még a játék és a sorozatos támadás vezetések alapján  elképzelhetőnek tartottam – és úgy láttam, hogy  a pályán lévő játékosok is – hogy esetleg kiegyenlíthetünk, vagy megfordíthatjuk a mérkőzést. Aztán a Szentgotthárd ismét betalált, majd játékban ismét felülkerekedtek. Végeredmény 0-6 lett.

A harmadik, utolsó mérkőzésünk a Szentgotthárddal döntetlent elérő és a Körmendet egy góllal legyőző Nádasd ellen volt. Tudtuk, hogy ha nem nyerünk,akkor a 3. helyen végzünk, viszont győzelem  esetén  másodikként végezhetünk (sőt akár elsőként is, ha az utolsó mérkőzésen a Körmend győz, a Szentgotthárd ellen…)

A mérkőzés a nekünk nagyon nem szimpatikus, „ívelgetős”, távoli lövésekkel tűzdelt nádasdi focit hozta. Az ellenfélnek ez bejött, hiszen a többi mérkőzésükön és a korábbi rendezvényeken eredményes volt. Mi próbáltuk a labdát passzokkal felhozni és  a támadásokat befejezni. A nádasdi, erősebb felépítésű, agresszíven védekező  védők ellen ez nem volt sikeres. A félidő felénél Raul a saját térfelén kapott labdát Smolczer Zolitól, melyet az egész pályán 4-5 csellel végig vitt, majd 6 méterről, középről a kapuba lőtt. Ezt követően a nádasdiak még jobban próbálták ránk erőltetni az akaratukat. Az első félidőben egy kb. 15 méterről lőtt szabadrúgás góllal ki is egyenlítettek. A második félidőben is járattuk a labdát, de a befejezések elmaradtak, mert a védők erőszakosabbak voltak nálunk és rendre megszerezték a labdát. Aztán jött egy beívelt labda, amiből a nádasdiak vezetést szereztek a második félidő elején.

Játékosaink is érezték, hogy csak az agresszív védekezés és egy-egy egyéni megmozdulás segíthet. A mérkőzésből kb. 5 perc volt hátra, amikor egy egyéni akció következett. Smolczer Zoli az ellenfél térfelén, bal oldalról két csellel a kapu felé tört, majd  kiszorított helyzetből 4 méterről a rövid sarokba lőtt (2-2). Ezen a mi csapatunk fellelkesedett és még agresszívebb, erőszakosabb lett védekezésünk. Már ez ellenfél térfelén igyekeztünk megakadályozni a támadásuk felépítését. A felívelt labdáikat visszafejelgettük. Lóránt szoros emberfogásban ment  végig a második nádasdi gólt szerző, későbbi gólkirály Meskó Márk ellen.

Több alkalommal hoztuk fel a megszerzett labdát lendületből, létszámfölényben. A védőktől ügyesen elmozgó Joakim nagyszerű labdákat kapott, de  a kapussal szemben lehetőségeit nem tudta értékesíteni.

Már csak 2  perc volt hátra a csatából, amikor az ellenfél térfelén Raul labdát szerzett az oldalvonal mellett, jobb oldalt, majd betört a hatoson belülre és oldalról, 5 méterről védhetetlenül lőtt félmagasan a rövid sarokba. Ekkor szinte felrobbant a csarnok, hiszen a gyerekeket elkísérő szülők, testvérek végig buzdították és a gólnál óriási ovációval köszöntötték a csapatot. Ezt követően tartottuk a labdát és a mérkőzést megnyertük 3-2-re.

Ezután mindenki vigyorogva jött be az öltözőbe, örültek a második helynek. Néhány gyerekben tudatosult az is, hogy még első hely is lehetne, ha az utolsó mérkőzésen a Körmend megverné a Szentgotthárdot. Mivel ekkora szerencsénk nem lett, a torna végén Raul átvehette a második helyezettnek járó kupát, majd azt követően Smolczer Zoltán a torna legjobb játékosának járó díjat.

2013. 03. 16., Körmend, 2. helyzett csapat

OTP-MOL Bozsik-program, Rum

2013. tavaszán megrendezett első Bozsik-program Rumban zajlott le április 22-én, hétfőn 16.00 órától. A rendezvényen megnövekedett létszámunk miatt kettő csapattal vettünk részt "Vasvár VSE A" és "Vasvár VSE B" néven.

Vasvár VSE A: Kaczor Bianka - Bódi Bálint, Kovács Milán, Smolczer Zoltán - Németh Raul, Pintér Tamás - Nagy Joakim, Gotthárd Roland

Vasvár VSE B: Kántor György - Balogh Bence, Barta Lóránt, Rigó Roland - Nyul Tibor, Frigy Bence - Keszthelyi Tibor, ódor Péter, Soós Benedek

Így már  5 csapat játszott körmérkőzéses rendszerben 1 x 15 perces mérkőzéseket. Az első mérkőzésen az  "A" és "B" csapatunk egymás ellen játszott. Az eredmény 2-2-es döntetlent hozott. Gólszerzők : Nagy Joakim, Smolczer Zoltán, illetve Nyul Tibor , Keszthelyi Tibor.

Ezt követően az "A" csapat legyőzte Rum "B" csapatát 3-1-re (gólszerzők: Gotthárd Roland /2/ és Smolczer Zoltán), majd vereséget szenvedett Nádasdtól 2-1-re (gól: Pintér Tamás) és Rum "A"-tól 3-1-re (gól: Németh Raul). Eredmény: 1 győzelem, 1 döntetlen, 1 vereség 7-8-as gólarány - 4. helyezés.

A "B" csapat 4-4-es döntetlent ért el Rum "A" csapata ellen (gólszerző: Nyul Tibor /4/), majd 3-1-re legyőzte Rum "B" csapatát (gól: Nyult Tibor /2/, Frigy Bence), majd vereséget szenvedett Nádasdtól 5-1-re (gól szerző: Nyul Tibor) Eredmény: 1 győzelem, 2 döntetlen, 1 vereség 10-12-es gólarány. 3. helyezés.

2013. tavaszán a második OTP-MOL Bozsik-program Vasváron volt és 2013. április 29-én, hétfőn 16.00 órától   zajlott le. A rendezvényen a nagy létszámunk miatt ismét kettő csapattal vettünk részt "Vasvár VSE A" és "Vasvár VSE B" néven.

Vasvár VSE B: Kántor György - Balogh Bence, Barta Lóránt, Rigó Roland - Nyul Tibor, Frigy Bence - Keszthelyi Tibor,Ódor Péter, Soós Benedek

Rum egyéb kifogásokkal csak 1 csapattal érkezett. Így 4 csapat körmérkőzéses rendszerben 1 x 20 perces találkozókon mérkőzött egymással.

Az első találkozón a Vasvár VSE "A" csapata jó játékkal 4-2-re verte a Nádasd csapatát. Érdekesség, hogy mindkét oldalon 1-1 öngól is esett. Gólszerzőink: Smolczer Zoltán /2/ és Nagy Joakim.  A második mérkőzésen a Vasvár VSE "B" csapata 3-0-as vereséget szenvedett a Rum együttesétől. Eztután a Rum - Nádasd 1-1 következett, majd a Vasvár VSE "A" - Vasvár VSE "B" mérkőzés, melyen az "A" csapat 6-3-ra diadalmaskodott. Gólszerzők: Németh Raul /2/, Nagy Joakim /2/, Pintér Tamás /2/, illetve Nyul Tibor /2/, Frigy Bence.

Ezt követően következett az "A" csapat Rum elleni mérkőzése, melyen fegyelmezetten játszva, erőszakosan védekezve 6-2-re győztünk. Gólszerzők: Pintér Tamás /2/, Nagy Joakim /2/, Németh Raul, Gotthárd Roland.

A rendezvény utolsó mérkőzésén a Vasvár "B" csapata 7-3-as vereséget szenvedett a Nádasd csapatától. Gólszerzőink: Nyul Tibor /2/, Keszthelyi Tibor.

SZÉKESFEHÉRVÁRON

Palánki Csabával, a Videoton FC U-10 edzőjével történt egyeztetést követően Disztl László, a Videoton FC Utánpótlásának Vezetője meghívta a Vasvár Városi Sportegyesület Vezetőit és U-11-es csapatát 2013. május 3-ára tartandó szakmai megbeszélésre, egy közös edzésre, illetve a Videoton FC - MTK  NB-I-es mérkőzés megtekintésére.

A program teljessé tétele érdekében felvettük  a kapcsolatot a Videoton FC Marketing Menedzserével, Németh Eszterrel, akivel megszerveztünk egy intézmény-látogatást ugyanarra a napra.

Mivel Pala (Palánki Csaba) egyéb elfoglaltsága miatt aznap nem tudott velünk lenni, egyeztettünk Borsányi Istvánnal a Videoton U-11-es edzőjével a közös edzés érdekében....

2013. május 3-án, pénteken a VVSE U-11-es csapata Székesfehérvárra utazott. A buszon a csapaton kívül a Vasvár VSE U-7-en kívüli összes korosztálya, valamint Polgármester Asszonyunk, Kovács Tilda is képviseltette magát. A 49 férőhely egytől-egyig foglalt volt.

07.00 órakor indultunk Vasvárról a Köztársaság térről és 3/4 10-kor meg is érkeztünk Székesfehérvárra a Sóstói Stadionhoz.  10.00-11.15 óra között Németh János, Utánpótlás Technikai Vezető bemutatásában a Videoton FC Sóstói Stadionját és a hozzá tartozó létesítményeket tekintettük meg. Felmehettünk a stadion gyepére, VIP páholyba, melyekről több fényképet is készítettünk.

Megérkezésünkkor a Stadion Főépületében.

A Sóstói Stadion gyepén.

A "VENDÉG" kispadon.

Köszönet a Vidinek!

Találkoztunk Kovács Istvánnal is. Vele is több fotó készült.

A molinó alatt

A csoport Kovács Istvánnal

Emlék beszerzése...

Ezt követően rövid látogatást tettünk a Vidi Shopba, majd a  város másik részén, a gyárral szemben, a Videoton Étteremben fogyasztottuk el ebédünket.

14.00-15.15 óra között közösen edzettünk a Videoton FC U-11-es csapatával a részükre készített és a múlt télen átadott műfüves (fedett és szabadtéri is) sportlétesítményben. Edzés után közös fotó készült a nagyjából ugyanabba a korosztályba tartozó sportolókról és edzőjükről, Borsányi Istvánról.

A Videoton FC és a Vasvár VSE U-11-es csapatai  a közös edzés végén.

Ezt követően  velük kiegészülve ismét átmentünk a stadionba.... Míg a mérkőzést "csak"  megtekintők a nézőtéren foglaltak helyet, mi a Stadion "Bekísérő" öltözőjében újabb örömteli percekre készültünk. Videoton mezbe öltöztünk - ki fehérbe, ki piros-kékbe - hiszen 16.50-kor a Vasvár VSE  U-11-es csapata (kiegészülve a délutáni edzőpartnerekkel) kísérte be a pályára a mérkőzés előtt a Videoton FC és az MTK csapatait a Sóstói Stadion gyepére. Szereplésünkről videófelvétel készült és a Sport 1 adásában is szerepeltünk.

A Videoton FC-t és az MTK-t bekísérte a Vasvár VSE U-11!

Kovács Istvánt "Aranyalma-díj"-jal jutalmazták!

A bekíséréskor a hangosbemondóban ismertették, hogy a Vasvár VSE U-11-es csapata kísérte be a csapatokat, valamint azt is, hogy városunk a Videoton FC középpályásának, Kovács Istvánnak is a szülővárosa. Azt is bemodta a műsorközlő, hogy Kovács István is egyesületünkben kezdett ismerkedni a labdarúgás alapjaival.  Ezt követően, amikor még pályán voltunk,  Kovács Istvánt - Pityust -  díjazták is. Ő kapta az  ARANYALMA DÍJ-at, mivel Ő lett a 2012-es év legjobb utánpótláskorú sportolója.

Amikor lejöttünk a pályáról, a nézőtérről óriási tapsot kaptunk.

Ezután visszaöltöztünk és megnéztük a mérkőzést. A visszaöltözésünk közben a Vidi, Mitrovic találatával  vezetést szerzett. Igaz, hogy a gólt mi nem láttuk, de az egész napos élménysor kárpótolt minket mindenért.

Aztán a nézőtérről figyeltük az eseményt, ami Nikolic 84. percben szertzett góljával 2-0-as Videoton sikert hozott.

Ezután a hazautazás következett, ami az aznap szerzett élményeknek köszönhetően hangulatosra és hangosra sikeredett, hiszen végig-énekeltük a haza-utat.

Az egész napos kirándulást a támogatók felajánlásának köszönhetően tudtuk megvalósítani. Ezúton is köszönetet mondunk a Boti Team Kft-nek, a Pintér Családnak és Palánki Csabának a segítségükért!

2013. tavaszán a harmadik OTP-MOL Bozsik-program Nádasdon volt merendezve 2013. május 25-én, szombaton 09.00 órától. A rendezvényen a nagy létszámunk miatt ismét kettő csapattal vettünk részt "Vasvár VSE A" és "Vasvár VSE B" néven.

Vasvár VSE A: Kaczor Bianka - Balogh Bence, Smolczer Zoltán - Pintér Tamás, Németh Raul, Gotthárd Roland - Nagy Joakim, Nyul Tibor

Vasvár VSE B: Kántor György - Bódi Bálint, Kovács Milán, Barta Lóránt  - Rigó Roland, Frigy Bence - Keszthelyi Tibor, Ódor Péter

Rum szintén 2 csapattal érezett. Az 5 csapat az esős időre való tekintettel 1 x 12 perces találkozókon mérkőzött egymással.

Az első találkozón a Rum "Kék"- Nádasd 1-1-es összecsapás volt. Ezt követően a Vasvár VSE "A" csapata ügyesen játszva, sokat passzolva 6-0-ra verte a Rum "Zöld" csapatát. Gólszerzőink: Nagy Joakim /4/, Németh Raul /2/.  A harmadik mérkőzésen a Vasvár VSE "B" csapata 3-1-es vereséget szenvedett a Rum "Kék" együttesétől. Pedig 1-0-ra a mérkőzés közepéig mi vezettünk. Gólszerző: Frigy Bence.

Ezután a Vasvár VSE "A" - Nádasd 1-2 következett. Ezen a találkozón is 1-0-ra vezettünk, de az ellenfél megfordította a mérkőzést. Gólszerző: Nagy Joakim.

Ezt a mérkőzést követte a Rum "Zöld" - Vasvár VSE "B". Ezen a találkozón az edzésen gyakorolt elemek kijöttek a fiúkból és 5-0-ra diadalmaskodtunk. Gólszerzőink: Barta Lóránt /2/, keszthelyi Tibor /2/, Frigy Bence.

Ezután a Nádasd legyőzte a Rum "Zöld" csapatát, majd a Vasvár VSE "A" - Vasvár VSE "B" mérkőzés következett. A mérkőzésen az  "A" csapat 8-1-re diadalmaskodott. Gólszerzők: Nyul Tibor /4/, Nagy Joakim /2/, Gotthárd Roland, Németh Raul, illetve Keszthelyi Tibor.

Ezt követően következett az "A" csapat Rum "Kék" elleni mérkőzése, melyen nagyon fegyelmezett játékkal és kemény védekezéssel 1-0-ra győztünk. Gólszerző: Smolczer Zoltán.

Utolsó mérkőzésünkkön a "B" csapat a Nádasddal csapott össze. Mi szereztük meg a vezetést, de a nádasdiak 3-1-re megfordították a mérkőzést. Kicsit megilletődötten, félve játszottunk. Úgy látszott, mintha a pályán lévők egytől-egyig tartanának a nádasdi fiúktól. Ez megmutatkozott akkor is, amikor a mérkőzés végén egy nádasdi védő végigvitte a labdát a saját térfelétől a kapunkig és senki nem mert ütközni vele...